4242 zł

Zakres obowiązków: przyjmowanie, wydawnie towaru, rozwożenie wyrobów hutnicych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: doświadczenie mile widziane Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

GAMA SPÓŁKA JAWNA JERZY PLICHTOWICZ BOGDAN MODZELEWSKI

Przasnysz, Mazowieckie
2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Inne wymagania: doświadczenie mile widziane Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY...
Zasugerowane
Umowa o pracę

GAMA sp. j. JERZY PLICHTOWICZ BOGDAN MODZELEWSKI

4 dni temu
przyjmowanie, wydawnie towaru, rozwożenie wyrobów hutnicych
3 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: przewozy krajowe Wykształcenie: podstawowe Kierowca samochodu ciężarowego Inne wymagania: Wymagana karta kierowcy Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "SPOCCO" Michał Budny

Wielodróż, gm. Przasnysz, Mazowieckie
19 dni temu