Numer oferty: StPr/24/0206 Obowiązki: obsługa węzła betoniarskiego, produkcja masy betonowej, dbanie o stanowisko pracy, bieżące naprawy węzła betoniarskiego Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Świdry, gm. Łuków, Lubelskie
12 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: obsługa węzła betoniarskiego, produkcja masy betonowej, dbanie o stanowisko pracy, bieżące naprawy węzła betoniarskiego Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, osoby chętne do pracy do przyuczenia
Praca na pełen etat

ZAKŁAD ROBÓT BRUKARSKICH "POLBRUK" Waldemar Kiryło

4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Docinanie zleconych wymiarów do dalszej obróbki. Wykonywanie ramek i podobrazów na wymiar określony przez klienta. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku. Istnieje możliwość przyuczenia.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zamościu

Adamów, gm. Adamów, Łukowski, Lubelskie
10 dni temu
 ...Kontrahent jest otwarty na propozycje sytemu rotacyjnego. Sporo godzin do wypracowania . PRACA W DANII Praca na sortowni metalu-operator palnika gazowego i wózka widłowego- za granicą Obowiązki sortowanie manualne metali sortowanie jakościowe...
Zasugerowane
Praca stała
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Umowa

ATN Service ApS

Łuków, Lubelskie
miesiąc temu