Średnia wypłata: zł3921 /miesięczne

Więcej statystyk
 ...oferty: StPr/24/0260 Obowiązki: wykonywanie prac ziemnych Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Operator koparki Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: ~ operator koparko - ładowarki...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Ryki, Lubelskie
4 dni temu

6500 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac ziemnych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

P.P.H.U. MAKLESZ Leszek Kępka

14 dni temu
wykonywanie prac ziemnych

13 dni temu

5500 - 6000 zł

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów ...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca stała
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Umowa
Praca w dni powszednie

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Mroków, gm. Trojanów, Mazowieckie
21 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego, załadunek, rozładunek towarów. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Garwolinie

Ostrożeń Drugi, gm. Sobolew, Mazowieckie
17 dni temu