Praca Spawacz Szczecinek, Zachodniopomorskie

5 ofert

SPAWACZ

28 zł / stawka godzinowa

- spawanie rur metodą 141 (TIG),- spawanie konstrukcji stalowych - 131 (MIG),- spawanie blach, rur, konstrukcji stalowych - 111 (łukowe elektrodą otuloną) Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony System wynagradzania Czasowy ze stawką godzinową Zmianowosc...
Szczecinek, Zachodniopomorskie
1 dzień temu

ŚLUSARZ-SPAWACZ

3000 zł

spawanie, polerowanie, prace ślusarskie, cięcie, trasowanie Inne wymagania Mile widziane doświadczenie. Rodzaj zatrudnienia Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Zmianowosc nie dotyczy Wyksztalcenia zasadnicze zawodowe, brak
13 godziny temu

Spawacz

Zakres obowiązków: - spawanie rur metodą 141 (TIG),- spawanie konstrukcji stalowych - 131 (MIG),- spawanie blach, rur, konstrukcji stalowych - 111 (łukowe elektrodą otuloną) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Spawacz Zawód: Spawacz
21 dni temu

Spawacz

3000 zł

Zakres obowiązków: spawanie elementów ze stali, żeliwa i miedzi za pomocą ciepła. Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|153
26 dni temu

Spawacz ,Spawacz monter -slusarz,Ogolnobudowlaniec

Zatrudnimy-Nabor do pracy -spawacz -spawacz monter -Ogolnobudowlaniec -stolarz zapewniamy -zakwaterowanie -samochody sluzbowe -uposazenie wymagamy -samodyscypliny -samodzielnosc w wykonywanej pracy -dyspozycyjnosc 0031623867915
Koczała, Pomorskie
6 dni temu