Numer oferty: StPr/24/0656 Obowiązki: Zamawianie towarów, wykładanie na półki, sprzedaż Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ min. 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży Miejsce...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Gniewczyna Łańcucka, gm. Tryńcza, Podkarpackie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Zamawianie towarów, wykładanie na półki, sprzedaż Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: min. 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży
Praca na pełen etat

Firma Handlowo-Usługowa "EWITA" Zdzisław Harpula

19 godzin temu
 ...Sprzedawca / Sprzedawczyni - Ekspedient / Ekspedientka Miejsce pracy: Przeworsk Twój zakres obowiązków obsługa kasy fiskalnej dbanie o porządek na sklepie eksponowanie towaru na półkach pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu Nasze wymagania...
Zasugerowane
Umowa
Praca na wysokości

KĘPA B sp. z o.o.

Przeworsk, Podkarpackie
24 dni temu