Średnia wypłata: zł4224 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Tworzenie indywidualnych projektów, tatuowanie na skórze ludzkiej, przygotowywanie stanowiska do pracy Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Zasugerowane

Lux Patryk Wiszniewiecki

Wejherowo, Pomorskie
2 dni temu
Zakres obowiązków: PRZYGOTOWYWANIE PROJEKTÓW GRAFICZNYCH ZGODNYCH Z SUGESTIAMI KLIENTA ORAZ WŁASNYCH W PROGRAMACH TYPU PHOTOSHOP, NAKŁADANIE TATUAŻU NA SKÓRĘ, BEZWZGLĘDNE PRZESTRZEGANIE ZASAD HIGIENY PRACY Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Uprawnienia...
Zasugerowane

Osoba prywatna

Szczecin
2 dni temu

28,1 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Wykonywanie indywidualnych projektów dla klientów studia zgodnie z zasadami higieny. Dbanie o czystość studia. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Umiejętność korzystania z aplikacji do projektowania w celu tworzenia indywidualnych ...
Zasugerowane
Weekendowy system

Powiatowy Urząd Pracy Bielsku-Białej

Bielsko-Biała
2 dni temu