Średnia wypłata: zł8559 /miesięcznie

Więcej statystyk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kontrolowanie wskazanych obiektów na terenie kraju (wskazane województwa), prowadzenie działań operacyjnych zapobiegających kradzieżom, współpraca z terenowymi jednostkami Policji, współpraca z lokalnymi strukturami ochrony naszej firmy,...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca
Umowa o pracę
Podróż służbowa

"Gwarant Poznań" Sp. z o.o.

Poznań
3 godziny temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kompletowanie oraz pakowanie gotowego wyrobu kontrola jakości wytwarzanego produktu obsługa maszyn produkcyjnych WYMAGANIA: dyspozycyjność (praca na 2 zmiany) umiejętność obsługi komputera dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Dwie zmiany

Masterprint Production House Sp. z o.o.

Swarzędz, Wielkopolskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsług i WYMAGANIA: Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, liczą...

PeoplePro

Suchy Las, Wielkopolskie