Średnia wypłata: zł4432 /miesięczne

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: obsługa szlifierki kątowej Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: Możliwość przyuczenia na stanowisku ślusarz.
Praca na pełen etat

BROKELMANN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Milicz, Dolnośląskie
4 dni temu

4242 - 5000 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac ślusarskich Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Ślusarz* Zawód: Ślusarz*

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "POM" W MILICZU SPÓŁKA...

Sławoszowice, gm. Milicz, Dolnośląskie
16 dni temu

27 zł / stawka godzinowa

 ...Data zakończenia pracy: Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową Zawód: ślusarz* Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Dwie zmiany
Tydzień

24 dni temu