Średnia wypłata: zł2900 /miesięczne

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg zawodu Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zielonej Górze

Świdnica, Lubuskie
18 dni temu

3610 zł

 ...organizacja procesu szczepień ochronnych, - prowadzenie ewidencji, - sporządzanie meldunków na temat stanu sanitarno-epidemiologicznego Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: wykształcenie średnie/wyższe, uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki
Zasugerowane
Praca na pół etatu

4 Regionalna Baza Logistyczna

Nowogród Bobrzański, Lubuskie
miesiąc temu
 ...obszarze działań konkurencji budowanie i zwiększanie świadomości marki wśród Klientów Wymagania wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe, doświadczenie związane z pracą w przemyśle, doświadczenie na stanowisku handlowym o podobnym...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat
Umowa

CT-CARD SP. Z O.O.

13 dni temu