120 zł / stawka godzinowa

Zapraszam na dyżury do NPL w Kutnie. Stawka 120zł/h oraz dodatki.
Zasugerowane
Praca na dyżurze

CENTRUM MEDYCZNE "DERMEX"

Kutno, Łódzkie
miesiąc temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: ~ Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

gm. Maków, Łódzkie
17 dni temu
PRZYJMOWANIE I OCENA TOWARU (PIECZAREK), WYSYŁKA I ZAŁADUNEK NA AUTA
Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca....
Zasugerowane
Praca stała
Umowa zlecenie

Seris Konsalnet Holding S.A.

28 dni temu