7000 zł

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: tworzenie projektów graficznych i ich realizacji przygotowanie materiałów do druku graficzna obróbka zdjęć obsługa Studia fotograficznego (nadruki na kubki, koszulki metodą sublimacji) Wymagania: znajomość min. jednego z programów...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Praca stała
Praca od zaraz

PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK

Jarosławiec, gm. Postomino, Zachodniopomorskie
19 dni temu

4000 - 6000 zł

Działamy na rynku artykułów promocyjnych i gadżetów reklamowych z nadrukiem od 26 lat. Jesteśmy liderem w tej branży (5. miejsce w polskim internecie) Oferujemy pracę na stanowisku - Grafik DTP. Osoba na tym stanowisku: - przygotowuje projekty nadruków gadżetów (m...

Butterfly Agencja Reklamowa - promoshop.pl

Szczecin
2 miesięcy temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Zaopoatrzenie części zamiennych, gospodarka magazynowa w systemie komputerowym. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

"TORF" Sp. z o.o.

Chwalimki, gm. Barwice, Zachodniopomorskie
4 dni temu