4300 zł

Zakres obowiązków: Malowanie/piaskowanie statków, jachtów Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziana znajomość języków angielskiego i niemieckiego na stopniu początkujący. Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Praca na pełen etat

Zakład Usług Lakierniczo-Szkutniczych Sp.z o.o.

Kolce, gm. Głuszyca, Dolnośląskie
1 dzień temu
Doradca Klienta Biznesowego – obsługa MŚP (Energia, Gaz, Ciepło Miejskie) Miejsce pracy: Trzebnica Twój zakres obowiązków Aktywne oraz efektywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów MŚP Sprzedaży produktów i usług (energia, gaz, optymalizacja kosztów,...
Zasugerowane
Umowa
Podróż służbowa
Elastyczny czas pracy

DGE Sp. z o.o.

Trzebnica, Dolnośląskie
miesiąc temu

4300 - 4600 zł

Zakres obowiązków: Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy. Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość na stoisku. Kontrola rotacji produktów oraz dat przydatności do spożycia. Praca na stacji paliw...
Zasugerowane
Praca rotacyjna
Praca na pełen etat

Olaf Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7 dni temu