Średnia wypłata: zł4452 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie rysunków budowlanych. Wykonywanie inwentaryzacji budowlanych. Przygotowywanie dokumentacji budowlanej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Znajomość programu AutoCad
Praca na pełen etat

Biuro Projektowo - Inwestycyjne POSESJA Dawid Cymerman

Malbork, Pomorskie
25 dni temu

4300 zł

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Jaśminowa 5, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Wykonywanie rysunków budowlanych. Wykonywanie inwentaryzacji budowlanych. Przygotowywanie dokumentacji budowlanej Rodzaj umowy: Umowa o pracę...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień

Biuro Projektowo – Inwestycyjne POSESJA Dawid Cymerman

24 dni temu

30 - 50 zł / stawka godzinowa

 ...Poszukuję empatycznej osoby do podjęcia się stanowiska opiekuna/asystenta osoby niepełnosprawnej. Mowa tu o opiece nad starszym (współpracującym) mężczyzną. Do obowiązków należy: -pomoc w utrzymaniu higieny osobistej (w tym zmiana pampersów) -przygotowanie śniadania...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
5 dni temu