Średnia wypłata: zł4188 /miesięcznie

Więcej statystyk

4800 zł

Zakres obowiązków: Przewóz osób na linii pospiesznej Stalowa Wola - Kraków - Stalowa Wola. Codzienna obsługa pojazdu, dbałość o powierzone mienie, obsługa kasy fiskalnej. Praca zgodnie z grafikiem. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wymagane...
Autobus
Praca na pełen etat

Kaczmarska Jolanta Przewóz Osób Firma Transportowa "Jotka"

Gorzyce, Podkarpackie
10 dni temu
naprawa i konserwacja autobusów
Autobus
Praca na pełen etat
Tarnobrzeg, Podkarpackie
23 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0419 Obowiązki: naprawa i konserwacja autobusów Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. D prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ średnie zawodowe, kierunek: mistrz/ mechanik pojazdów samochodowych...
Autobus
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

24 dni temu

5000 - 6000 zł

Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja autobusów Wykształcenie: średnie zawodowe Mechanik autobusów Zawód: Mechanik autobusów Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|125
Autobus
Praca na pełen etat

PKS TARNOBRZEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

15 dni temu