27 - 28 zł / stawka godzinowa

Poszukujemy magazynierow do kompletowanie zamowien. Miejsce wykonywania pracy: 08-540 Stężyca. Dwuzmianowy system pracy . Wymiar czasu pracy: Praca od poniedziałku do soboty po 6-10 godzin- w zależności od ilości pracy i wydajności pracownika. Zakres obowiązków...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa zlecenie

HASKI MANAGEMENT sp. z o.o.

Stężyca, gm. Stężyca, Lubelskie
8 dni temu
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: WS. PYPKOWO 55, 83-322 Stężyca, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: TRANSPORT DROGOWY MIĘDZYNARODOWY, WYWRTOKA Wymiar czasu pracy wg pakietu mobilności. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony ...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Tydzień

Małgorzata Czodrowska Firma Handlowo Usługowa CMS

gm. Stężyca, Lubelskie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obróbka elementów metalowych. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Rykach

2 dni temu