Średnia wypłata: zł4266 /miesięczne

Więcej statystyk

29 - 32 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Hotel położony nad samym morzem w Międzyzdrojach pilnie poszukuje barmana na cały sezon. Wymagane jest doświadczenie zawodowe. CV mile widziane. Praca polega na przygotowywaniu napojów bezalkoholowych i alkoholowych według receptur, obsłudze klientów....
Zasugerowane

Niden service Sp. z o.o.

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
22 godziny temu

20,5 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Duży hotel nad Bałtykiem potrzebuje barmanów do obsługi gości baru i kawiarni. Wymagania: Doświadczenie jako barman - barista. Wymagana jest znajomość języka polskiego. Znajomość miksologii. Oferujemy: Umovu besztanie. Stawka 20,50 zł netto za godzinę...
Zasugerowane

Topping Work Europe Sp. z.o.o

28 dni temu

5100 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klienta Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: staż pracy Praca w godzinach: 10:00 - 18:00
Zasugerowane

FIRMA HANDLOWA "M.S."

Świnoujście, Zachodniopomorskie
miesiąc temu

29 - 33 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Bar,Prowadzenie baru. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Miejsce pracy: Havana Libre Doświadczenie zawodowe Znajomość języka obcego : J. Hiszpański, J. Niemiecki , J. Angielski System wynagrodzenia : miesięczny System...
Zasugerowane

"STUDIO 54" JANUSZ SAWICKI

27 dni temu