ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, umiejętność obsługi pakietu MS Office. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

gm. Trzyciąż, Małopolskie
2 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Sporządzanie oraz przygotowywanie dokumentacji Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, umiejętność obsługi pakietu MS Office.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Olkuszu

Trzyciąż, gm. Trzyciąż, Małopolskie
1 dzień temu
 ...podstawa przetwarzania w zakresie danych wskazanych w art. 22 [1] Kodeksu pracy: - art. 6 ust. 1 lit. c) RODO i przepisy Kodeksu Pracy. Dodatkowe dane (zob. link poniżej) będą przetwarzane w oparciu o udzieloną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO) – ich podanie w CV (np....
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa

Zakłady Kablowe Bitner Sp. z o.o.

15 dni temu