1790,3 zł

Zakres obowiązków: Wg. harmonogramu FP Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wykształcenie średnie ogólnokształcące, rolnicze lub wyższe. Prawo jazdy kat. B (przy zatrudnieniu).
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Strzelcach Krajeńskich

Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
18 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca związana z kierowaniem grupą sprzątaczy, konserwatorów; rozliczanie kosztów zużycia energii cieplnej, elektrycznej; kontrola i dbałość o zasoby spółdzielni. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Obsługa urządzeń biurowych
Praca na pełen etat

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W STRZELCACH KRAJEŃSKICH

1 dzień temu
 ...Numer oferty: StPr/23/0674 Obowiązki: Wynikający z zadań Policji Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania: ~ niezbędne: OBYWATELSTWO POLSKIE, NIEKARALNOŚĆ, PEŁNE PRAWA PUBLICZNE Miejsce pracy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

23 dni temu