Średnia wypłata: zł3332 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: - Obsługa biura inżynuera kontraktu - redagowanie pism - obsługa korespondencji Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat
Umowa

DTŚ S.A.

Lubartów, Lubelskie
miesiąc temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: przekazywanie dokumentów archiwalnych do archiwum, archiwizacja dokumentów i przekazywanie spisami zdawczo-odbiorczymi do archiwum, obsługa urządzeń biurowych Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lubartowie

4 godziny temuNowa
 ...w godz. 14-22, 22-6 oraz gotowość do pracy w weekendy ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ? prace porządkowe w halach, pomieszczeniach biurowych, sanitariatach CZEGO OCZEKUJEMY? • zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych; • nie wymagamy doświadczenia w branży...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Weekendowy system
1 dzień temu