Średnia wypłata: zł3405 /miesięczne

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Pomoc przy: - sporządzaniu umów najmu i sprzedaży obudów do wykopów ziemnych, - prowadzeniu ewidencji aneksów do umów najmu i sprzedaży, - prowadzaniu ewidencji aneksów do umów najmu, - kontaktach telefonicznych i mailowych z klientami, - przygotowaniu...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat
Umowa

Powiatowy Urząd Pracy Szamotułach

Wronki, Wielkopolskie
9 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: doświadczenie w pracy biurowej, umiejętność nawiązywania kontatu z klientem
Praca na pełen etat

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Damian Pracz

Nowa Wieś, gm. Wronki, Wielkopolskie
1 dzień temu
 ...średnie wykształcenie, umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej, podstawowa znajomość aplikacji biurowych (Outlook, Excel), uprawnienia SEP typu E do 1 kV,  umiejętność pracy pod presją czasu, mile widziana znajomość...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

DHL Group

Głuchowo, gm. Wronki, Wielkopolskie
16 dni temu