Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta

40 kilometrów

lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Blacharz dekarz Nysa, Opolskie

1-6 z 6 wyników

Zakład Dekarsko-Blacharski Kazimierz Pieczarka  -  Otmuchów, Opolskie 13 - 15 zł
Zakres obowiązków Wykonywanie pokryć dachowych, montaż rynien. Miejsce pracy województwo opolskie i dolnośląskie. Wykształcenie zasadnicze zawodowe Inne wymagania Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe w zawodzie dekarz mile widziane, prawo jazdy kat.B
8 dni temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Ziębice, Dolnośląskie
Obowiązki: ~praca przy dachach krytych papą i materiałami izolacyjnymi (dachy płaskie) Wymagania: ~komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), ~min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku (mile widziane doświadczenie pracy za granicą), ...
4 dni temu
Obowiązki: ~wykonywanie typowych prac blacharskich: lutowanie/ zgrzewanie połączeń, trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, nitowanie, ~obróbki blacharskie; montaż blacho-dachówki Wymagania: ~komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), ~min. ...
4 dni temu
Nysa, Opolskie
Przyjmę do pracy cieśli i dekarzy na dachy. Zapraszamy chętne osoby do pracy. Mile widziane osoby również bez doświadczenia.
12 dni temu
InterKadra Sp.z o.o  -  Ziębice, Dolnośląskie
Kasjer/Pomocnik sklepu Oferujemy: ~szkolenie stanowiskowe (brak doświadczenia nie jest więc przeszkodą!), ~możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz, ~pracę w pełnym wymiarze godzin lub tylko dorywczo (np. 3 dni w tygodniu/same weekendy), ~zatrudnienie na podstawie umowy...
27 dni temu
Korfantów, Opolskie
Firma budowlana z Korfantowa przyjmie do pracy murarzy i pomocnika budowlanego. Praca na terenie Opola - dojazd gratis. Więcej szczegółów pod numerem tel. 601 - pokaż numer telefonu -
9 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.