...firm korzystających z naszych usług. Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:   BLACHARZ SAMOCHODOWY   Zadania: Wykonanie naprawy blacharskiej oraz prac kontrolnych po zakończonych etapach Prace demontażowe oraz...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Podróż służbowa
Umowa
Umowa o pracę
Praca w dni powszednie

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k.

Lublin
1 dzień temu
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Obowiązki: wykonywanie prac montażowych, wykonywanie czynności: cięcie, szlifowanie, klejenie, nitowanie, skręcanie itp., obsługiwanie elektronarzędzi. Wymagania: podstawowa umiejętność czytania...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Praca fizyczna
Praca zmianowa

Trenkwalder Polska

Świdnik, Lubelskie
miesiąc temu

5000 - 8000 zł

Zakres obowiązków: Naprawa blacharska aut, głównie spawanie progów. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane

DAMIAN NADOLNY

Szerokie, gm. Konopnica, Lubelskie