...Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: doświadczenie mile widziale jako - pomocnik brukarza doświadczenie umożliwiające samodzielną pracę jako - brukarz Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Tumlin-Węgle, gm. Zagnańsk, Świętokrzyskie
13 dni temu

22 - 28 zł / stawka godzinowa

Firma drogowa przyjmie do pracy brukarzy lub całe ekipy brukarskie.Praca na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego. Proszę o kontakt telefoniczny 50*****02 lub 60*****05.
Praca na pełen etat
Kielce
1 dzień temu

32 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: wg. stanowiska Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Praca na pełen etat

M-BRUK PRESTIGE Magdalena Lasota Miejski Urząd Pracy Kielce

Kielce
7 dni temu

4300 - 5300 zł

Zakres obowiązków: Prace związane z układaniem kostki, wykonanie robót ziemnych Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

KRZYSZTOF DOMAGAŁA - Przedsiębiorstwo Budowlane "KAMBUD".