Średnia wypłata: zł4127 /miesięczne

Więcej statystyk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Uprawnienia: min. 6 miesięcy doświadczenia w zawodzie (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6),chęć do pracy,logiczne myślenie Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Umowa zlecenie
Umowa

ELEKTRO-TRANS-BUD ROBERT SOKÓŁ

Myszków, Śląskie
2 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Uczestnictwo podczas wykopu sprzętem budowlanym. Uciąganie kruszywa. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

2 dni temu

20 - 40 zł / stawka godzinowa

Zatrudnię brukarza i pomocników. Bardzo dobre warunki. Praca na terenie Śląska i okolicy .Wynagrodzenie od 20 do 40 zł (netto) za godzinę. Tel. 60*******59.
Praca na pełen etat
Siewierz, Śląskie
2 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Przygotowanie podłoża pod kostkę brukową, układanie kostki brukowej i krawężników, praca na terenie województwa śląskiego i województw ościennych. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku...
Praca na pełen etat

ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH II JUSTYNA SULARZ

Poręba, Śląskie
3 dni temu