5000 zł

Zakres obowiązków: pomoc przy robotach ogólnobudowlanych Wykształcenie: podstawowe Robotnik budowlany Zawód: Robotnik budowlany
Budowlany
Praca na pełen etat

KAMIENIARKA ROBERT JELONEK

Śmiłów, gm. Jastrząb, Mazowieckie
6 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Zawody: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1) Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN Opis...
Budowlany
Umowa o pracę

Szydłowiec, Mazowieckie
6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: malowanie konstrukcji betonowych Wykształcenie: średnie zawodowe
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kielcach

Sadek, gm. Szydłowiec, Mazowieckie
3 dni temu
 ...~wykształcenie min. średnie ~2 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży ~znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem ~nastawienie na wynik i konsekwencja w działaniu ~umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność...
Zasugerowane

Atlas

Szydłowiecki, Mazowieckie
2 miesięcy temu