4242 - 6000 zł

Zakres obowiązków: Malowanie elementów i konstrukcji drewnianych. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Godziny czasu pracy: 7.00-15.00. Wymagane doświadczenie zawodowe...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę

FABRYKA OKIEN I DRZWI "DZIADEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIE...

Bielice, gm. Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie
24 dni temu
Praca długoterminowa przy nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Dobrej. Zakres : fundament tradycyjny ława i bloczki, ściana z suporexu, wieniec zbrojony. Zgłoszenia proszę przesyłać na email podany w danych kontaktowych. Nie jest konieczne cv, wystarczą...
Zasugerowane
Praca stała
Mierzyn, gm. Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu

4500 - 5200 zł

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Brukarz Zawód: Brukarz Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Zasugerowane

Sław-Bruk Sławomir Binkowski

Gałdowo, gm. Iława, Warmińsko-Mazurskie
2 miesięcy temu