...Manager Restauracji Miejsce pracy: Sopot Twój zakres obowiązków przestrzeganie i dbanie o zachowanie wyznaczonych standardów Pizzatopii wspieranie, motywowanie i zarządzanie Zespołem - szukamy lidera z prawdziwego zdarzenia nadzorowanie oraz realizacja planów...
Zasugerowane
Umowa
Elastyczny czas pracy

Pizzatopia Sp. z o.o.

Sopot, Pomorskie
10 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wprowadzanie dokumentów do systemu, rozliczanie faktur, archiwizacja dokumentów Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B
Praca na pełen etat

BORYS COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Kwidzyn, Pomorskie
5 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: pakowanie, sortowanie, mycie, łuskanie, przebieranie, sprzątanie, układanie, etykietowanie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: dobra koordynacja ruchowa
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Kwidzynie

5 dni temu
Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Hurtowej Miejsce pracy: Kwidzyn Twój zakres obowiązków praca na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego, aktywne pozyskiwanie nowych klientów hurtowych w podległym regionie, rozwój...
Zasugerowane
Praca dodatkowa

Składy VOX

26 dni temu