Średnia wypłata: zł3490 /miesięczne

Więcej statystyk

7000 - 8500 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ciesielskich, szalunkowych. Praca na terenie Małopolski. Transport zapewnia pracodawca (6:00 z Brzeska). Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Praca na pełen etat

JAWOR sp. z o.o.

Brzesko, Małopolskie
miesiąc temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 8 500 PLN Opis...
Zasugerowane
Umowa o pracę

JAWOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 ...Twój zakres obowiązków Przygotowywanie terenu budowy pod prace budowlane Wykonywanie prac murarskich Wykonywanie prac cieśli szalunkowego Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy Wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego. Nasze wymagania...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Podróż służbowa
Praca w dni powszednie

TOM - BUD Tomasz Ciura

Lipnica Dolna, gm. Lipnica Murowana, Małopolskie
9 dni temu