27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Stolarka i ciesielka budowlana, skręcanie konstrukcji dachowych drewnianych: praca przy konstrukcjach szkieletowych i z bala. Praca w delegacjach na terenie całej Polski: pracodawca zapewnia nocleg i dojazd, wyżywienie pracownicy zapewniają sobie ...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa zlecenie
Tydzień

PAWEŁ KOMENDA PE maintenance

Będzin, Śląskie
4 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagana chęć do pracy, w razie braku doświadczenia wymagana chęć do poszerzania kompetencji i nauki zawodu. Mile widziane aktualne...
Umowa

4 dni temu
Od Ciebie oczekujemy: Podstawowej umiejętności czytania rysunku technicznego, Wykształcenia – minimum podstawowego, Doświadczenia – minimum 3 lata, Dyspozycyjności. Mile widziane Prawo jazdy kategorii B, Uprawnienia w kategorii I WJO. U nas znajdziesz...
Zasugerowane
Umowa
Ciekawy zawód

GRUPA ZARMEN

Dąbrowa górnicza
14 dni temu