Średnia wypłata: zł5937 /miesięczne

Więcej statystyk

7500 - 8000 zł

Zakres obowiązków: MASZYNY WIELKOGABARYTOWE(WYTACZARKI, BRAMOWE) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE MIN. 1 ROK ORAZ ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO
CNC
Praca na pełen etat

"MET-CHEM" Zakłady Metalowo Chemiczne Świerczek Halina

Pilzno, Podkarpackie
7 dni temu
 ...Operator lasera CNC Miejsce pracy: Dębica Twój zakres obowiązków programowanie oraz kontrola pracy wycinarki laserowej BYSTRONIC dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyny oraz jej narzędzi wycinanie elementów ze stali nierdzewnej oraz aluminium (zamówienia...
CNC
Praca stała
Umowa
Praca bez stresu

JAN NIERDZEWNY PANYŁO sp.k.

Dębica, Podkarpackie
29 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: -OBSŁUGA PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
CNC

7 dni temu