Opis firmy Dlaczego warto pracować z Accor? Jesteśmy czymś więcej niż światowym liderem. Witamy Cię takim, jakim jesteś i proponujemy pracę oraz markę, która pasuje do Twojej osobowości. Wspieramy Cię w rozwoju i nauce każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Weekendowy system

MERCURE

Szczyrk, Śląskie
16 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Mieszanie, wałkowanie, dekoracja ciasta. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: zdolność do pozytywnych badań sanitarno-epidemiologicznych, podstawowa znajomość języka polskiego i ukraińskiego z uwagi na pracę w zespole polsko-ukraińskim...
Praca na pełen etat

RĄBA SPÓŁKA JAWNA

Bielsko-Biała
21 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji wyrobów cukierniczych Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe lub do przyuczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe.

BRONOWSCY CZERNICHÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ...

Czernichów, gm. Czernichów, Śląskie
2 dni temu