Średnia wypłata: zł4242 /miesięcznie

Więcej statystyk

produkcja wyrobów cukierniczych
Praca na pełen etat
Hajnówka, Podlaskie
4 dni temu
Zakres obowiązków: produkcja wyrobów cukierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, zasadnicze branżowe, Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: 3 lata Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: Preferowane...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

BISONTES GROUP SP. Z O.O.

3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: produkcja wyrobów cukierniczych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: 3 lata
Praca na pełen etat

BISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0181 Obowiązki: produkcja wyrobów cukierniczych Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze branżowe Miejsce pracy: BIAŁOWIESKA 42, 17-200 Hajnówka, powiat: hajnowski, woj: podlaskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu