Średnia wypłata: zł4269 /miesięczne

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: tworzenie nowych przepisów na ciasta zgodnych z zapotrzebowaniem rynku, tworzenie i dekorowanie wyrobów cukierniczych - słodki stół : cannoli, makaroniki, monoporcje produkcja tortów i wyrób cukierniczych ( ciasto z blaszki ), słodkie stoły, dekoracje...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Gdyni

Gdynia
10 dni temu
UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY NA STANOWISKU CUKIERNIKA.
Praca na pełen etat

Barbara Pospieszna ‘BAPOS’

Tuchom, gm. Żukowo, Pomorskie
2 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0595 Obowiązki: UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY NA STANOWISKU CUKIERNIKA. Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: 80-209 Tuchom 93, powiat: kartuski, woj: pomorskie Rodzaj umowy: Umowa...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu