4242 zł

Zakres obowiązków: Pomoc przy montowaniu na dachach m.in. kolejnych części blach, dachówek. Naprawianie dachów, współpraca z cieślami, przygotowywanie elementów konstrukcyjnych. Praca na terenie Śremu i okolic. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

JAROSŁAW ŚMIEJCZAK "JAR-DEN"

Śrem, Wielkopolskie
3 dni temu

4242 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Prace dekarskie, montaz i demontaż blach dachowych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: doświadczenie min. 1 rok w zawodzie Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

TECHWOOD CIESIELSTWO & DEKARSTWO KRZYSZTOF BAŁĘCZNY

Mateuszewo, gm. Śrem, Wielkopolskie
15 dni temu
 ...zakończenia pracy: 21.08.2024 Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: dekarz* Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień
2 dni temu