Wymagane ukończone studia wyższe z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Kontakt z pracodawcą Telefoniczny. Podania można skłądać e-mailem: [email protected]
Praca na pełen etat

LABORATORIUM ANALIZ LEKARSKICH MGR PIOTR ZIELIŃSKI

Rybnik
15 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Zawody: Diagnosta laboratoryjny Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Rybnik
16 dni temu
 ...wykształcenie kierunkowe oraz czynne Prawo Wykonywania Zawodu (Pielęgniarka, Pielęgniarz, Położna, Położnik, Ratownik Medyczny, Diagnosta laboratoryjny, Opiekun Medyczny) doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego znajomość obsługi komputera, w tym pakietu...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Umowa zlecenie
Umowa

ALAB laboratoria Sp z o.o.

Rybnik
14 dni temu