Praca Dla bezrobotnych Busko-Zdrój, Świętokrzyskie

3 oferty pracy

Wyniki wyszukiwania:

Handlowiec

 ...obowiązków: Handlowiec Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Na wolne miejsca sta?owe b?d? kierowane osoby bezrobotne w wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzaj?cego uko?czenie 30 roku ?ycia), kt�re spe?niaj? ??cznie nast?puj?ce warunki:- nie...

Powiatowy Urząd Pracy Tarnobrzegu

Zabrnie, gm. Wadowice Górne, Podkarpackie
4 dni temu

Technik farmaceutyczny

Zakres obowiązków: Sprzeda? lek�w. Wykształcenie: ?rednie zawodowe Inne wymagania: Oferta pracy w ramach doposa?enia stanowiska pracy przeznaczona dla os�b bezrobotnych zarejestrowanych w ewidencji PUP Pi?cz�w

Powiatowy Urząd Pracy Pi?czowie

Chmielnik, Świętokrzyskie
4 dni temu

Szwaczka

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego...

InterKadra Sp. z o.o.

Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
10 dni temu