Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: transport towarów,rozladunek,załadunek,wypelnianie dokumentacji Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Zasugerowane
Praca na pełen etat

FIRMA HANDLOWA "MAZPOL" Grzegorz Mazuś

Lubartów, Lubelskie
22 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0333 Obowiązki: transport towarów,rozladunek,załadunek,wypelnianie dokumentacji Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ prawo jazdy kategorii B Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Lubartów, Lubelskie
21 dni temu
transport towarów,rozladunek,załadunek,wypelnianie dokumentacji
Zasugerowane
Praca na pełen etat

FIRMA HANDLOWA “MAZPOL” Grzegorz MazuÅ›

Lubartów, Lubelskie
21 dni temu
 ...zabezpieczeń układów paliwowych w jednostkach sprzętowych; ~ zamawianie odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej dla kierowców i operatorów; ~ współpraca z Działem HR odnośnie spraw kadrowych dotyczących kierowców i operatorów; ~ w miarę potrzeb: wizyty... 
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Praca stała
Umowa
Elastyczny czas pracy

Mota-Engil Central Europe S.A.

Lubartów, Lubelskie
miesiąc temu