Zakres obowiązków: sprzedaż materiałów budowlanych,obsługa komputera, zamawianie/ wydawanie towaru, utrzymanie czystości w sklepie i na terenie posesji, przyjmowanie dostaw, miejsce wykonywania pracy : Sztutowo i Krynica Morska Wymagania konieczne: Wykształcenie...
Zasugerowane
Praca na wakacje
Podróż służbowa
Bezpośredni pracodawca

OPEN CRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

gm. Sztutowo, Pomorskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż materiałów budowlanych,obsługa komputera, zamawianie/ wydawanie towaru, utrzymanie czystości w sklepie i na terenie posesji, przyjmowanie dostaw, miejsce wykonywania pracy : Sztutowo i Krynica Morska Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Sztutowo, Pomorskie
4 dni temu
  Szukamy właśnie Ciebie, jeśli: • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym, • posiadasz książeczkę/ zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowy jesteś je wykonać, • posiadasz wykształcenia minimum zawodowe, • doświadczenie na ...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

POLOmarket

28 dni temu