Praca Domu gm. Brwinów, Mazowieckie

1-3 z 3 wyników

Otrębusy, gm. Brwinów, Mazowieckie 12 - 15 zł / stawka godzinowa
Poszukuje osoby odpowiedzialnej, radosnej, otwartej dla rocznej Agatki w okolicach Otrebus kolo Warszawy. Najchetniej przyprowadzalabym do opiekunki/opiekuna do domu na 4, 5 godz. dziennie. Oczekuję, ze osoba bedzie opiekowala sie, bawila, ugotuje. Mile widziane prawo jazdy.
6 dni temu
MS Polska Sp. z o.o.  -  Brwinów, Mazowieckie
 ...Obowiązki: Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie sprzedaż usług i obsługa Klientów w terenie (w domu Klienta) oraz w punkcie Orange FiberShop oraz przez telefon. CEL – Pozyskanie klienta. Droga – każda byle skuteczna. Jeśli obawiasz...
5 dni temu
Otrębusy, gm. Brwinów, Mazowieckie
 ...mienie Rzetelności Umiejętność pracy pod presją czasu Dodatkowo Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym Wynagrodzenie nie zależne od ilości kilometrów Umowa o pracę Możliwość posiadania auta pod domem Proszę o kontakt za pośrednictwem OLX
5 dni temu