4300 zł

Zakres obowiązków: Warunki stanowiska pracy zgodne z szablonem ogłoszenia zamieszczonym na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Kamieniu Pomorskim - Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie - z maturą
Praca na pełen etat

Usługi Finansowe Marta Płotała

Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0293 Obowiązki: Warunki stanowiska pracy zgodne z szablonem ogłoszenia zamieszczonym na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Kamieniu Pomorskim - Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Pozostałe ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4 dni temu
Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!  Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?   Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników na okres październik - grudzień . Nie musisz...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Umowa zlecenie

Adreams M. Smerda Sp.k.

19 dni temu
Zakres obowiązków: Kompleksowa, bezpośrednia współpraca z Klientami Banku - bez obsługi kasowej; Praca z wykorzystaniem nowoczesnych, zdalnych kanałów obsługi, kształtowanie świadomości Klientów i szerzenie wiedzy z zakresu usług bankowości digital; Budowanie...
Zasugerowane
Praca zdalna
Praca za granicą

BNP Paribas Bank Polska S.A.

7 dni temu