4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa bieżąca klienta indywidualnego i biznesowego. Obsługa kasowa. Realizacja planu sprzedaży. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Financial Consulting Jolanta Kokosińska

Pyrzyce, Zachodniopomorskie
3 dni temu
Zakres obowiązków: Obsługa bieżąca klienta indywidualnego i biznesowego. Obsługa kasowa. Realizacja planu sprzedaży. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, Uprawnienia: obsługa komputera, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

1 dzień temu
 ...Doradca Klienta Indywidualnego Miejsce pracy: Pyrzyce Twój zakres obowiązków masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, jesteś profesjonalny i budujesz przyjazne relacje z klientami, pracujesz na swoją premię, prowadząc...
Zasugerowane
Umowa

PKO Bank Polski SA

22 dni temu