Średnia wypłata: zł10 450 /miesięczne

Więcej statystyk

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Opis stanowiska: dostarczanie paczek z zakupami, pod wskazane adresy klientów, praca w systemie 2 zmian, 5-13 oraz 13-21. Oczekiwania: prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie jako kierowca...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Dwie zmiany

Trenkwalder Polska

Warszawa
15 dni temu

28,3 zł / stawka godzinowa

 ...potraw rowerem w wyznaczonym rejonie, przyjmowanie zamówień on-line - praca za pomocą aplikacji uber, bolt, glovo. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Dostawca potraw Inne wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe. Zawód: Dostawca potraw
Zasugerowane

Urząd Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej

Warszawa
7 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg. programu stażu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Siemiatyczach

Mielnik, gm. Mielnik, Podlaskie
4 dni temu