Średnia wypłata: zł4242 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace przy obróbce drewna, pakowanie gotowych produktów. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane
Praca na pełen etat

Zakład Drzewny JAWOR Stanisław Nagier

Ulanów, Podkarpackie
24 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: przygotowanie surowca drzewnego do obróbki mechanicznej.Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Nisku

Kurzyna Średnia, gm. Ulanów, Podkarpackie
1 dzień temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0270 Obowiązki: Prace przy obróbce drewna, pakowanie gotowych produktów. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Doświadczenie mile widziane Miejsce pracy: 3 Maja 51, 37...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

28 dni temu
Prace przy obróbce drewna, pakowanie gotowych produktów.

gm. Ulanów, Podkarpackie
miesiąc temu