Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Dyrektor gm. Walim, Dolnośląskie

1-3 z 3 wyników

Pałac Jugowice Luxury Hotel****  -  Jugowice, gm. Walim, Dolnośląskie
Czterogwiazdkowy Pałac Jugowice Luxury Hotel**** w Jugowicach k. Wałbrzycha, posiadający 28 luksusowych apartamentów, położony w malowniczych górach sowich wraz z unikatowym kompleksem Sauna-SPA i najlepszą restauracją pałacową w Polsce, poszukuje osób do pracy na stanowisku...
9 godzin temu
KBTI Poland  -  Walim, Dolnośląskie
Agencja Zatrudnienia Kbti Poland dla swojego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcyjnyMiejsce pracy: WałbrzychPracownik produkcji - Wałbrzyska Strefa EkonomicznaMiejsce pracy: WałbrzychObowiązki:- praca na produkcji...
1 dzień temu
KBTI Poland  -  Zagórze Śląskie, gm. Walim, Dolnośląskie
Obowiązki: - praca na stanowiskach indywidualych (brak typowej linii produkcyjnej); branża samochodowa - praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku Wymagania: - mile widziane doświadczenie z zakładach produkcyjnych Oferujemy: - umowę o pracę...
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance