Wykonywanie napraw i przeglądów taboru kolejowego, obsługa urządzeń technicznych służących do bieżącego utrzymania taboru kolejowego, wykonywanie pomiarów elektrycznych, konserwacja i naprawy instalacji sanitarnej, wodnej, pneumatucznej, bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń...
Praca na pełen etat

POLREGIO S.A.

Iława, Warmińsko-Mazurskie
14 dni temu

15000 - 23000 zł

Twój zakres obowiązków:  ~ Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej). Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Umowa o pracę

Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

1 dzień temu

4600 zł

Zakres obowiązków: Obsługa i eksploatacja bezpośrednich i półpośrednich układów pomiarowych. Parametryzacja układów pomiarowych bezpośrednich i półpośrednich. Montaż i demontaż przekładników prądowych. Przeprowadzanie kontroli układów pomiarowych bezpośrednich i półpośrednich...
Praca na pełen etat

Energa-Operator SA