Średnia wypłata: zł19 000 /miesięczne

Więcej statystyk
Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Uprawnienia SEP ‘’E’’ Precyzyjność, dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Stabilne zatrudnienie jest dla nas priorytetem Miejsce na rozwój i innowacje...
Zasugerowane
Praca stała
Ciekawy zawód

Elektromontaż Rzeszów S.A.

Jasło, Podkarpackie
10 dni temu

15000 - 23000 zł

Twój zakres obowiązków:  ~ Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej). Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Umowa o pracę

Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

5 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Budowa elektroenergetycznych lini napowietrznych oraz kablowych. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe, preferowane średnie zawodowe; staż pracy w zawodzie - mile widziany; prawo jazdy...
Praca na pełen etat

CZESŁAW KNAPIK Firma Usługowo-Handlowa "TELEKTRON"

Lipinki, gm. Lipinki, Małopolskie
1 dzień temu