Średnia wypłata: zł9453 /miesięcznie

Więcej statystyk

15000 - 23000 zł

Twój zakres obowiązków:  ~ Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej). Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Umowa o pracę

Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Skierniewice, Łódzkie
1 dzień temu

5000 zł

Zakres obowiązków: MONTAŻ OBWODÓW WTÓRNYCH NA ROZDZIELNIACH WN Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE - MILE WIDZIANE MOŻLIWOŚĆ PODNIESIENIA KWALIFIKACJI W FIRMIE
Praca na pełen etat

ACIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Płyćwia, gm. Godzianów, Łódzkie
28 dni temu

34 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Nadzór i eksploatacja instalacji elektrycznych, stacji udrażniania wody, prace konserwatorskie Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Pozostali elektromechanicy i elektromonterzy Zawód: Pozostali elektromechanicy i elektromonterzy
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Skierniewicach

3 dni temu