8300 zł

Zakres obowiązków: Przeglądy rejestracyjne samochodów do 3,5 tony. Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Dariusz Kuceł

Jeziernia, gm. Tomaszów Lubelski, Lubelskie
10 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0206 Obowiązki: Przeglądy rejestracyjne samochodów do 3,5 tony. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów Wykształcenie: średnie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

22 dni temu
 ...Elektromechanik / Elektryk utrzymania ruchu Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski Rekrutujemy dla Dla naszego klienta, dużego producenta poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik / Elektryk utrzymania ruchu Twój zakres obowiązków Opieka techniczna...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca fizyczna
Praca zmianowa

FALLWORK SP. Z O.O.

Tomaszów Lubelski, Lubelskie
16 dni temu