Praca Elektryk gm. Pelplin, Pomorskie

1-4 z 4 wyników

TYM-BUD ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY WALDEMAR TOMASZEWSKI  -  Pelplin, Pomorskie 2000 - 2500 zł
Zakres obowiązków -Prace instalacyjne w zakresie instalacji elektrycznej,-Pracodawca organizuje dowóz pracowników,-Kontakt tel. 58 773-18-85-Kontakt e-mail: tymosz@pro.onet.pl
1 dzień temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Pelplin, Pomorskie
Obowiązki: instalacje elektryczne Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), doświadczenie zawodowe min 2 lata na ww. stanowisku pracy, prawo jazdy kat. B oraz samochód Oferujemy: atrakcyjne warunki finansowe, praca na...
4 dni temu
FERMA DROBIU MICHAŁ WYSOCKI, PIOTR DELEWSKI S.C.  -  Rożental, gm. Pelplin, Pomorskie 2800 zł
Zakres obowiązków -Pomoc przy produkcji zwierzęcej (brojler kurzy),-Ścielenie w kurnikach, prace porządkowe itp.,-Kontakt telefoniczny 505-611-985,-Praca trzyzmianowa 6-14, 14-22, 22-6,-Wynagrodzenie od 2.000,00 zł netto. Inne wymagania Chęci do pracy, Chęci do przyuczenia...
8 dni temu
Toolip HR Sp. z o.o.  -  Pelplin, Pomorskie
Obowiązki: - malowanie metalowych elementów Wymagania: - doświadczenie w malowaniu na mokro lub proszkowo - sumienność i odpowiedzialność - chęci współpracy na dłuższy okres czasu Oferujemy: - pracę w systemie trzyzmianowym - zatrudnienie na podstawie...
12 dni temu