Logsped.info Agnieszka Ratajczak Cybowo 23 78-540 Kalisz Pomorski Firma transportowa z ponad 15-letnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, zatrudni osobę na stanowisko kierowca międzynarodowy C+E. Oferujemy: atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie...
Praca na pełen etat
Wypłata co tydzień
Telepraca
Kalisz Pomorski, Zachodniopomorskie
2 dni temu

5500 zł

Zakres obowiązków: transport surowca drzewnego samochodem ciężarowym Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Uprawnienia HDS, kile widziane doświadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Drawsku Pomorskim

Sienica, gm. Kalisz Pomorski, Zachodniopomorskie
1 dzień temu
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Opiekę techniczną nad podległymi marketami Prace serwisowe Kontrolowanie budowy nowych placówek Odbiór urządzeń chłodniczych w nowych marketach Współpracę z kierownikami regionu i firmami zewnętrznymi...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Dino Polska

Szczecinek, Zachodniopomorskie
2 miesięcy temu